Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2013

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2013

Drazí přátelé, naši čtenáři,
rádi bychom vám popřáli krásné a klidné Vánoce a v novém roce 2013 ať se vám mimořádně daří! A samozřejmě ať máte na svých cestách lepší počasí než my na této fotografii. :)

Ohodnoťte článek

Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5

Fotogalerie k článku

Všechny fotografie přiložené k tomuto článku jsou momentálně skryty.
Chci je zobrazit

Autor článku

HoHo

HoHo

Pracuji pro globální startupy jako softwarový inženýr a architekt. Kromě zájmu o programování mě baví různé sporty, jako například squash, běh nebo lyžování.

Přidat komentář

Komentáře

Rony

24. prosince 2012 13:16

Rony říká

Díky, příjemné svátky všem... 

Čím méně vyšlapané jsou stezky, kterými k svému cíli míříš, tím více zážitků tě na nich čeká

Paulie

24. prosince 2012 13:58

Paulie říká

Přeji šťastné svátky a veselý nový rok. Redaktorům ať to píše minimálně tak dobře jako tento plodný rok a čtenářům ať na našich stránkách najdou uklidnění a potěšení šedivých dnů.

"Naděje je jako bumerang: vždycky se vrátí."

psaroslav

24. prosince 2012 14:44

psaroslav říká

I já se přidávám a přeji všem, ať píší nebo čtou, stálé a pevné zdraví. To ostatní pak už přijde samo.

Těším se naviděnou v příštím roce.

tatlanka

24. prosince 2012 15:49

tatlanka říká

Děkuji všem redaktorům za krásné články a přeju do nového roku hodně zdraví a elánu.

azave

24. prosince 2012 16:25

azave říká

I my od reky Berounky se pripojujeme k prani klidnych a pohodovych vanocnich svatku. Prave ted jsme se vratili z toulek lesy zebrackymi (kolem hradu Zebrak a Tocnik) . Cestou jsme narazili na takovem peknem palouku zalitem stedroodpolednim sluncem na vceli uly. Verte nebo ne, vcelky letaly jak v lete a ten hukot .... Ono tady ve stredocesku bylo odpoledne +14 ve stinu, na Stedry den ... ... ... Tak jeste jednou klid, pohodu a radost se vsemi milymi.

Ales a Radka 

Jack

24. prosince 2012 22:28

Jack říká

Vše bylo již vyřčeno .-). Přidávám se i já k Vám všem, ať si užijete v pohodě vánoční svátky, zažijete skvělého Silvestra a do nového roku vstoupíte bez bolesti hlavy...ať ten rok 2013 je mnohem lepší než tento, ať všem redaktorům (současným i budoucím) to skvěle píše a mají o čem psát a ať Šlápoty ožijí díky našim čtenářům !

„Jednou za rok vyjeďte někam, kde jste ještě nebyli.“ Dalajláma

azave

25. prosince 2012 05:23

azave říká

Jeste malicky dotaz - jak by slo ke komentarum pridat sem tam nejakou fotku? Nebo ze by webmaster vytvoril specialni rubriku na fotky? Nekdy jsou pekne nebo zajimave fotky, ale neni to na dlouhe povidani... ... ... 

HoHo

25. prosince 2012 12:17

HoHo říká

Tato funkčnost by určitě byla šikovná, ale momentálně bohužel nemám čas ji doprogramovat..:/ každopádně hned jak ho budu mít, určitě to připravím

Sportem ku zdraví a trvalé invaliditě

Přidat komentář

Váš e-mail nebude u komentáře zobrazen.

Antispamová ochrana.

Zavřít přihlášení

Přihlásit se

Přihlašte se do svého účtu na Šlápotách:

Zapomenuté heslo Registrace nového uživatele

Fotografie
Zavřít Přehrát Pozastavit
Zobrazit popis fotografie

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.