Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Letošní rok byl zvláštní a pro všechny náročný. Cestování, hlavně pak do zahraničí, moc nepřál. Alespoň nás to ale naučilo, že i u nás je krásně. Letos, jako každý rok, jsme tak pro vás zvládli připravit spoustu zajímavých článků a ani příští rok nebudeme polevovat. Doufáme tedy, že nám zachováte přízeň. Teď je ale čas na odpočinek a těšení se na nový rok. Rádi bychom vám popřáli šťastné a veselé Vánoce a do nového roku hlavně hodně zdraví!

Letos si nás našlo celkem 34 tisíc návštěvníků, kteří si dohromady zobrazili více než 65 tisíc stránek. Děkujeme mnohokrát za přízeň a doufáme, že si k nám najdete cestu i příští rok. Tak šťastné a veselé všem! :-)

Ohodnoťte článek

Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5

Fotogalerie k článku

Všechny fotografie přiložené k tomuto článku jsou momentálně skryty.
Chci je zobrazit

Autor článku

HoHo

HoHo

Pracuji pro globální startupy jako softwarový inženýr a architekt. Kromě zájmu o programování mě baví různé sporty, jako například squash, běh nebo lyžování.

Přidat komentář

Komentáře

azave

24. prosince 2020 11:49

azave říká

Dekujeme a prejeme vsem vsechno dobre a kopu stesti, hromadu zdravi !!! Ales a Radka Beroun 

Rony

25. prosince 2020 10:09

Rony říká

Krásné svátky vánocní Vám všem a díky, Honzo, za Tvoji práci pro web Šlápot.

Čím méně vyšlapané jsou stezky, kterými k svému cíli míříš, tím více zážitků tě na nich čeká

Jack

28. prosince 2020 11:07

Jack říká

Dodatečně přeji nádherné vánoční období a ať ten nový rok přinese nové cestovatelské zážitky, žádné problémy! Díky za web!

„Jednou za rok vyjeďte někam, kde jste ještě nebyli.“ Dalajláma

Navarro

2. ledna 2021 13:40

Navarro říká

Šťastný nový rok všem, snad bude letošek pro turistiku příznivější, byť i doma je stále co objevovat.

Honza (Navarro)

Přidat komentář

Váš e-mail nebude u komentáře zobrazen.

Antispamová ochrana.

Zavřít přihlášení

Přihlásit se

Přihlašte se do svého účtu na Šlápotách:

Zapomenuté heslo Registrace nového uživatele

Fotografie
Zavřít Přehrát Pozastavit
Zobrazit popis fotografie

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.