Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018

Drazí přátelé a cestovatelé, chtěli bychom vám všem popřát šťastné a poklidné prožití svátků vánočních a do nového roku 2018 jen to nejlepší. Doufáme, že i příští rok se nám povede pro vás zprostředkovat spoustu našich zážitků z cest, a věříme, že se jako každý rok máte na co těšit

Za letošní rok jsme zaznamenali 28 500 návštěvníků, kteří si u nás zobrazili přes 70 000 stránek. I letos děkujeme mnohokrát za vaši přízeň! :-) Pomalu se blížíme k 500 vydaným článkům, snad během roku 2018 toto číslo překonáme.

Hodnocení článku

Fotogalerie k článku

Všechny fotografie přiložené k tomuto článku jsou momentálně skryty.
Chci je zobrazit

Autor článku

HoHo

HoHo

Pracuji pro globální startupy jako softwarový inženýr a architekt. Kromě zájmu o programování mě baví různé sporty, jako například squash, běh nebo lyžování.

Přidat komentář

Komentáře

azave

25. prosince 2017 17:11

azave říká

I my se pripojujeme a prejeme klidne povanocni dny. A uz vime, kdo napise ten petisty clanek ... i bychom si na to vsadili .... 

Ales a Radka z kopce nad Berounkou 

Rony

26. prosince 2017 07:24

Rony říká

Tak schválně ... . A bude vypsána cílová odměna? Honzo díky Tobě za správcovství Šlápot a trochu statistiky. Krásný poslední týden v roce, když péefko (v TOP 12) ještě dodám.

Čím méně vyšlapané jsou stezky, kterými k svému cíli míříš, tím více zážitků tě na nich čeká

azave

26. prosince 2017 09:37

azave říká

Jasne, odmena musi bejt. A co ,,pobyt,, u Veselskeho rybnika ??? V mode jsou ted prodlouzene weekendy ... ... ... 

rybnik je tady : https://mapy.cz/zakladni?x=15.8970673&y=49.5236879&z=15&source=base&id=2036860&q=nove%20veseli%20

Rony

27. prosince 2017 11:47

Rony říká

To není špatný nápad. Mohli bychom uspořádat dálkový závod na nafukovacích člunech.

Čím méně vyšlapané jsou stezky, kterými k svému cíli míříš, tím více zážitků tě na nich čeká

Přidat komentář

Váš e-mail nebude u komentáře zobrazen.

Antispamová ochrana.

Zavřít přihlášení

Přihlásit se

Přihlašte se do svého účtu na Šlápotách:

Zapomenuté heslo Registrace nového uživatele

Fotografie
Zavřít Přehrát Pozastavit
Zobrazit popis fotografie

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.