Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2014

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2014

Drazí přátelé, naši příznivci.
Brzy za námi bude další rok, a tak bychom vám rádi stejně jako každý rok popřáli klidné a příjemné prožití svátků vánočních a ať je nadcházející rok 2014 pro vás po všech směrech úspěšný.

A jaký počet návštěv jsme za uplynulý rok zaznamenali? Objevilo se zde téměř 12 000 unikátních návštěvníků, kteří nás dohromady navštívili skoro 21 000 krát. Během těchto návštěv jsme vám zobrazili 69 a půl tisíce stránek. To jsou opravdu krásná čísla, ze kterých máme radost. Děkujeme vám a doufáme, že nám zůstane věrni i v roce následujícím! :)

Hodnocení článku

Fotogalerie k článku

Všechny fotografie přiložené k tomuto článku jsou momentálně skryty.
Chci je zobrazit

Autor článku

HoHo

HoHo

Pracuji pro globální startupy jako softwarový inženýr a architekt. Kromě zájmu o programování mě baví různé sporty, jako například squash, běh nebo lyžování.

Přidat komentář

Komentáře

azave

24. prosince 2013 16:29

azave říká

Hm, zajimavá a moc pěkná čisla, a pak že statistika nudná věda je. Jen dál, víc a houšť.

Všem od Berounky přejeme, aby se pohybovali jen v černých číslech . . . . Radka a Aleš 

Rony

24. prosince 2013 18:42

Rony říká

Díky za přání i info...

Veselé Vánoce

Čím méně vyšlapané jsou stezky, kterými k svému cíli míříš, tím více zážitků tě na nich čeká

Paulie

24. prosince 2013 20:20

Paulie říká

Také přejeme všem čtenářům a redaktorům krásné svátky a inspirativní rok 2014.

Mimochodem, jsou v těch číslech započítáni i roboti procházející weby?

Lída a Pavel

"Naděje je jako bumerang: vždycky se vrátí."

HoHo

25. prosince 2013 12:42

HoHo říká

K měření používám Google Analytics a ty by většinu robotů neměli započítávat, viz. https://support.google.com/analytics/answer/1315708?hl=cs

Sportem ku zdraví a trvalé invaliditě

Přidat komentář

Váš e-mail nebude u komentáře zobrazen.

Antispamová ochrana.

Zavřít přihlášení

Přihlásit se

Přihlašte se do svého účtu na Šlápotách:

Zapomenuté heslo Registrace nového uživatele

Fotografie
Zavřít Přehrát Pozastavit
Zobrazit popis fotografie

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.