Hledáme redaktory

Je cestování vaším velkým koníčkem? Pořizujete si z každé své cesty fotografie, abyste zaznamenali, kde všude jste byli a jak krásné to tam bylo? A konečně: baví vás psaní článku a rádi se s ostatními lidmi podělíte o své zážitky z cest? Pak budeme moc rádi, když se přidáte mezi nás, redaktory Šlápot.

Jsme parta příjemných kamarádských lidí, kteří mají jedno společné: zálibu v cestování. V létě nás baví cyklistika, turistika a některé z nás dokonce i lezení. Rádi poznáváme kulturní pamatáky, ale i krásy těch nejvyšších alpských vrcholků. V zimě se rádi věnujeme běžkování nebo sjezdovému lyžování. A někteří z nás vyrážejí po svých poznávat horskou krajinu dokonce i v zimě. Sport je pro nás prostě velice důležitý a již si bez něj nedokážeme svůj život představit.

Proč zvolit zrovna Šlápoty?

Je pro nás důležité, aby každý náš redaktor cítil a věděl, že nepíše jen ve skupině cizích autorů, které vlastně vůbec nezná, ale že ho zde obklopují jeho kamarádi a přátelští lidé s podobnými zájmy, kteří mu kdykoli rádi pomůžou. Pokud nikoho z nás neznáte, není se čeho bát. Rádi se s vámi skamarádíme a třeba spolu někdy vyrazíme na zajímavý výlet. Vždy se mezi námi najde někdo, kdo s vámi rád pojede.

Další věcí, kterou se chceme odlišovat od podobně zaměřených webů, je zobrazování reklam. Tento web píšeme čistě pro radost a pro to, aby se naši čtenáři dozvěděli podrobné informace o zajímavých místech a prohlédli si z nich hezké fotografie. Nechceme na tomto webu vydělávat zobrazováním reklam, tak jak to dělají ostatní. Opravdu, každý z nás pracujeme na tomto webu jen a jen proto, že ho to baví a že je pro něj cestování důležité.

Na naše redaktory nijak netlačíme, je jen na nich, kolik článků napíší a kdy se rozhodnou je vydat. Nebude nám vadit, pokud nejste dobří v psaní článků nebo fotografování. Mnozí z nás ve svém prvním článku také bojovali s českým jazykem a jejich fotografie nevypadaly ani zdaleka dokonale, avšak v průběh času jsme mohli sledovat, jak se zlepšují. A každé takovéto zlepšení nás zahřeje u srdce...:)

Jak se stát redaktorem?

Pokud vás náš web zaujal a chcete se také podělit o své zážitky z výletů, rádi vás přivítáme v našem týmu. Postupujte prosím takto:

  • Zaregistrujte se jako běžný uživatel
  • Napište nám, že máte zájem psát na tento web články. Uveďte prosím své uživatelské jméno, které jste si u nás zaregistrovali. Brzy poté vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi...

Již se nemůžeme dočkat nových kolegů a parťáků na naše společné výlety...:)

Nejoblíbenější fotografie

Fotografie Fotografie
Fotografie Fotografie
Fotografie Fotografie
Fotografie Fotografie
Fotografie Fotografie
Zavřít přihlášení

Přihlásit se

Přihlašte se do svého účtu na Šlápotách:

Zapomenuté heslo Registrace nového uživatele

Fotografie
Zavřít Přehrát Pozastavit
Zobrazit popis fotografie

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.