Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015

Další rok uběhl jako voda a kvapem se nám začal přibližovat rok nový. Za všechny redaktory Šlápot bych vám chtěl poděkovat za přízeň, kterou jste nám v uplynulém roce 2014 projevili. Všichni bychom vám rádi popřáli příjemné prožití svátků vánočních a ať se vám daří ve všem, co budete v novém roce 2015 podnikat :-)

Minulý rok jsme zavedli tradici zveřejňování nejdůležitějších statistik návštěvnosti našeho webu za uplynulý rok. Jak to tedy vypadalo letos? Letos si Šlápoty prohlédlo 26000 unikátních návštěvníků, kteří nás celkově navštívili 35000 krát a dohromady zobrazili téměř 81000 stránek. Jelikož už minulý rok jsme byly velice spokojeni s dosaženou návštěvností a letos jsou čísla ještě daleko větší, tak i naše radost z nich je daleko větší :-) Chtěli bychom vám ještě jednou poděkovat za vaši přízeň, kterou nám projevujete, a doufáme, že i příští rok u nás najdete spoustu zajímavých a přínosných článků.

Hodnocení článku

Fotogalerie k článku

Všechny fotografie přiložené k tomuto článku jsou momentálně skryty.
Chci je zobrazit

Autor článku

HoHo

HoHo

Pracuji pro globální startupy jako softwarový inženýr a architekt. Kromě zájmu o programování mě baví různé sporty, jako například squash, běh nebo lyžování.

Přidat komentář

Komentáře

Míra

24. prosince 2014 13:47

Míra říká

Díky,díky všem, kteří se dělí o své dojmy a poznatky z putováních přírodou a prostřednictvím Šlápot umožňují vychutnat si krásy z cest touto formou!

Mnoho zdraví a úspěchů v novém roce 2015 přeje Míra, ST.

Paulie

24. prosince 2014 16:13

Paulie říká

Všem redaktorům i čtenářům Šlápot přeji šťastné a veselé Vánoce a mnoho krásných zážitků v roce 2015.

"Naděje je jako bumerang: vždycky se vrátí."

Přidat komentář

Váš e-mail nebude u komentáře zobrazen.

Antispamová ochrana.

Zavřít přihlášení

Přihlásit se

Přihlašte se do svého účtu na Šlápotách:

Zapomenuté heslo Registrace nového uživatele

Fotografie
Zavřít Přehrát Pozastavit
Zobrazit popis fotografie

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.