Nová verze Šlápot

Nová verze Šlápot

Je to přesně 6 měsíců a 4 dny, kdy byly Šlápoty slavnostně spuštěny. Neuběhla od té chvíle moc dlouhá doba a je tu nová verze. Pojďte se podívat, co se změnilo...

První změnou je rozhodně design. Toho si všimne snad každý, kdo již někdy naše stránky navštívil. Žádná část nezůstala stejná jako v předchozí verzi. Hlavní stránka je jiná, design komentářů je jiný a podobně bych moch pokračovat ještě hodně dlouho.

Když už se dělal redesign, přibyly samozřejmě nějaké nové funkce. Mezi ně patří anketa na úvodní stránce. Díky ní budeme nyní moci zjišťovat názor našich čtenářů, kam jezdí, co mají rádi apod. Těším se, co zjistíme...:)

Úplně jiná je také fotogalerie pod články. Zabere mnohem méně místa než ta stará, ale nabízí mnohem větší požitek z prohlížení fotografií k článku. Mám z ní osobně poměrně velkou radost. A jak se líbí Vám?

Avšak nejvýznamější novou funkcí je to, že každý, kdo bude chtít, může na Šlápoty napsat svůj článek. Není to zpřístupňěné všem uživatelům automaticky, ale pokud se ozvete a požádáte o to, že chcete být redaktorem Šlápot, není to pro nás problém a můžete přispět svou troškou do mlýna... Budeme za to rádi.

Nebudu zde vyjmenovávat všechny nové funkce, to by bylo zbytečné i z toho důvodu, že další nové funkce zde budou neustále přibývat. Těště se...;)

Byl bych ale rád, kdybyste do komentářů napsali, jak se Vám nová verze líbí, jestli je podle Vás lepší než ta stará, co byste zde uvítali v budoucnu za nové funkce a kde byste co upravili. Díky...;)

Ohodnoťte článek

Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5

Autor článku

HoHo

HoHo

Pracuji pro globální startupy jako softwarový inženýr a architekt. Kromě zájmu o programování mě baví různé sporty, jako například squash, běh nebo lyžování.

Přidat komentář

Komentáře

Jack

27. srpna 2009 22:51

Jack říká

Vydařenej web, má co nabídnout a změny jen k lepšímu

„Jednou za rok vyjeďte někam, kde jste ještě nebyli.“ Dalajláma

HoHo

27. srpna 2009 23:05

HoHo říká

díky... snad bude lepší a lepší...

Sportem ku zdraví a trvalé invaliditě

Přidat komentář

Váš e-mail nebude u komentáře zobrazen.

Antispamová ochrana.

Zavřít přihlášení

Přihlásit se

Přihlašte se do svého účtu na Šlápotách:

Zapomenuté heslo Registrace nového uživatele

Fotografie
Zavřít Přehrát Pozastavit
Zobrazit popis fotografie

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.