Třetí verze Šlápot

Třetí verze Šlápot

Ode dneška je dostupná nová verze Šlápot. Jistě jste již všimli největší změny – nového designu. Kromě toho přidává celou řadu nových funkcí, které vám zpříjemní pobyt na Šlápotách.

Jsou to již více jak tři roky, co jsou Šlápoty na světě. Jsme rádi, že ani po takto relativně dlouhé době jsme nepřestali existovat a stále vám můžeme přinášet nové a nové články. Díky nové verzi našeho webu nám to půjde zase o kousek lépe.

Články jsou v nové verzi zobrazovány mnohem předhledněji, a tak se vám budou lépe číst. Stejně tak jsme zvětšili fotografie prezentované v textu článku, a tak si budete moci detailněji prohlédnout místa, která popisujeme v našich článcích.

Nový je taky tzv. Lightbox, ve kterém se vám zobrazují fotografie po kliknutí na jejich zmenšeniny ve článcích nebo ve fotogaleriích. Lightbox se přizpůsobuje velikosti vašeho monitoru, a tak, pokud je dostupná dostatečně velká fotografie, bude vykreslena přes celý váš monitor.

Určitě bych mohl najít ještě celou řadu jiných vylepšení, ale myslím si, že je zbytečné je popisovat, určitě je začnete používat sami, až na ně při procházení Šlápot narazíte.

Doufám, že se vám nová verze zamlouvá a že nám zůstanete věrní alespoň ještě další tři roky...:) Určitě vás nezklameme, cestování nás stále hodně baví, a tak se můžete těšit na celou řadu dalších nových článků...

Uvítám, když se v komentářích vyjádříte, jak se vám nová verze líbí, případně, co byste zde ještě přivítali (nové funkce apod.)...

Ohodnoťte článek

Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5

Autor článku

HoHo

HoHo

Pracuji pro globální startupy jako softwarový inženýr a architekt. Kromě zájmu o programování mě baví různé sporty, jako například squash, běh nebo lyžování.

Přidat komentář

Komentáře

K tomuto článku zatím nebyl přidán žádný komentář. Buďte první, kdo na něj vyjádří svůj názor!

Přidat komentář

Váš e-mail nebude u komentáře zobrazen.

Antispamová ochrana.

Zavřít přihlášení

Přihlásit se

Přihlašte se do svého účtu na Šlápotách:

Zapomenuté heslo Registrace nového uživatele

Fotografie
Zavřít Přehrát Pozastavit
Zobrazit popis fotografie

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.