Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2016

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2016

Drazí přátelé, kamarádi, cestovatelé, čtenáři, rád bych vám za celou redakci Šlápot poděkoval za to, že jste nám zůstali věrní i v roce 2015. Rádi bychom vám popřáli poklidné prožití Vánoc a ať se vám daří v novém roce 2016.

Za letošní rok jsme zaznamenali 26 000 návštěvníků, kteří k nám dohromady přišli přibližně 35 500 krát a zobrazili si 65 000 stránek. Děkujeme! Mimochodem, víte, že na Šlápotách si můžete přečíst už více než 350 článků, v nichž se nachází 20 000 fotografií?

Ohodnoťte článek

Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5

Fotogalerie k článku

Všechny fotografie přiložené k tomuto článku jsou momentálně skryty.
Chci je zobrazit

Autor článku

HoHo

HoHo

Pracuji pro globální startupy jako softwarový inženýr a architekt. Kromě zájmu o programování mě baví různé sporty, jako například squash, běh nebo lyžování.

Přidat komentář

Komentáře

Rony

24. prosince 2015 20:20

Rony říká

Honzo díky moc za práci, kterou věnuješ Šlápotám a hodně pohody o vánočních svátcích i v novém roce.

Čím méně vyšlapané jsou stezky, kterými k svému cíli míříš, tím více zážitků tě na nich čeká

HoHo

24. prosince 2015 22:59

HoHo říká

I Tobě přeji poklidné Vánoce a v novém roce ať se Ti daří. A velký dík patří i Tobě, neboť více jak polovina vydaných článků je Tvých. Bez Tebe by Šlápoty nebyly Šlápoty

Sportem ku zdraví a trvalé invaliditě

Paulie

24. prosince 2015 23:40

Paulie říká

Díky všem za psaní pěkných článků a publikování překrásných fotek. Věřím, že se mi podaří brzy taky něčím přispět

Krásné svátky, hodně pohody a nezapomenutelných zážitků v novém roce! A veselé Vánoce!

"Naděje je jako bumerang: vždycky se vrátí."

azave

25. prosince 2015 08:30

azave říká

I my od Berounky dekujeme za pekne clanky (obcas zavidime), Hohovi dekujeme za webmastrovani, Ronymu at vydrzi popisovani Sumavy (tady nezavidime obcas, ale vzdycky) a vsem prejeme do budoucna jen same stastne slapoty ... ... ... 

Přidat komentář

Váš e-mail nebude u komentáře zobrazen.

Antispamová ochrana.

Zavřít přihlášení

Přihlásit se

Přihlašte se do svého účtu na Šlápotách:

Zapomenuté heslo Registrace nového uživatele

Fotografie
Zavřít Přehrát Pozastavit
Zobrazit popis fotografie

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.